Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolából átlehet...

Szakközépiskolából átlehet felvételizni erősebb gimnáziumba is?

Figyelt kérdés

tavaly az általános iskolában 4.5 körüli volt az átlagom,így akár erősebb gimnáziumba is felvehettek volna,de én mindenképpen művészeti szakközépiskolába akartam menni,ahova föl is vettek.Viszont itt egyáltalán nem veszik komolyan az elméleti tárgyakat,nem mindent tanítanak meg.

a gyerekek se túl érdeklődőek,sokan azért jöttek ide hogy ne keljen tanulni,nem túl műveltek.viszont az iskolát szeretm,mert azért van egy-két nagyon normális okos,jófej gyerek is az iskolában,de nem tanítanak semmit,és szeretnék a jövőben jól érettségizni.ezért inkább szeretnék átjelentkezni egy jó gomnáziumba?

és egy kicsit félek hogy a jövőben meggondolom magam,és más pályára szeretnék menni,amire ez az iskola egyáltalán nem készít fel.

Én viszont szeretek tanulni,(bár ez most elég stréberesen hangzik)amit amúgy tudom hogy mindenhol lehet,de mégis jobban lehet egy erősebb gimnáziuma,ahol elvárás a tanulás.

Van esélyem hogy egy erős budapesti gimnáziumba vegyenek át?



2013. nov. 10. 00:01
 1/1 anonim válasza:
Szia:) Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nálam még rosszabb. Ide olyanokat vettek fel, akiket pl. szakmunkásba nem, csak itt volt nekik hely...nagyon utálok itt lenni mellesleg ezer más dolog miatt is. Én is szeretnék gimnáziumba átmenni, de nem tudom, lehet-e vhogy. Mellesleg én nem budapesti vagyok, így talán még nehezebb.
2013. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!