Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól tudom, hogy az egyetemen...

Jól tudom, hogy az egyetemen csak az első félév ingyenes?

Figyelt kérdés
Az orvostan hallgatóknak van csak 2 félév ingyen, hogyha otthagyják az iskolát, különben csak 1 félév, igaz?
2013. nov. 14. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked ezt a hülyeséget ki mondta?

Ha felvesznek támogatottra és időben végzel, akkor mind az 5 éved (10 félév!) ingyenes.

2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem tudod jól.
2013. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, de a kérdésem arról szól, hogyha otthagyom az egyetemet mondjuk egy év után, akkor csak az első félév ingyenes, vagy a második is még?
2013. nov. 14. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek támogatottra akkor 10 vagy 12 ingyenes nem emlékszem pontosan. Viszont ha véglegesen otthagyod akkor én is úgy tudom, hogy az első féléven felülit féléveket ki kell fizetni mintha költségtérítésesre jártál volna.
2013. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapképzések esetében, ha az első félévben, osztatlan képzések esetén, az első két félévben kiiratkozol a szakról, akkor nem kell fizetned. Ha ennél több időt töltesz az adott szakon, akkor vissza kell fizetned az addigi ÖSSZES félév állami ösztöndíjának felét.
2013. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuper.. :/

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. nov. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!