Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy művészeti főiskoláról/...

Egy művészeti főiskoláról/ egyetemről hova tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

milyen munkalehetőségek vannak azok számára akik ilyen helyen végeztek?

Ha van itt olyan aki oda jár/ járt leírná mivel foglalkozik/min gondolkozott/ gondolkozik?

A válaszokat előre is köszönöm


2013. nov. 14. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mc Donalds, Burgerking, KFC, stb..
2013. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces vagy, kedves első, de keressetek már más poént, ez kezd kicsit unalmassá válik.

Kérdező, attól függ, hogy milyen művészeti főiskoláról van szó. Pl. MOME vagy Színművészeti, azért nem mindegy.

2013. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*válni
2013. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még nem néztem ki semnit csak felmerült mint lehetőség, és kíváncsi vagyok, hogy és miből lehetne utána megélni
2013. nov. 15. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban függ attól, hogy konkréten milyen művészeti szakon végzel. A BKF honlapján a művészeti szakok leírásánál azt is meg tudod nézni, hogy milyen pozíciókra tudsz majd pályázni a megszerzett végzettséggel:

[link]

2013. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. nov. 15. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:
engem inkább a festészet és a szobrászat izgat...
2013. nov. 17. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!