Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én a Madách Imre gimnáziumot...

Én a Madách Imre gimnáziumot (bp ), Szent László G -ot (bp) És az Eötvös József G-ot (bp) néztem eddig . Most vagyok 8. os és ezek közül szeretnek valamelyikbe bekerülni. Mi a véleményetek ezekről a sulikrol?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikbe menjek?? az átlagom 5. hol jobb a közösség?? Milyen a fiu -lány eloszlás? Színvonal-,
2013. nov. 16. 10:49
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Az en hugom is a Madachba akart menni (o is most 8.-os), de amint meghallotta, hogy mar a NYILT NAPROL(!!!!) is hetedikes bizonyitvany bekuldese alapjan szelektaljak a gyerekeket, rogton elment tole a kedve...mondjuk meg is ertem. Egy Fazekas, vagy egy Apaczai eseteben azt mondom, oke, de egy Madach?? Aminek evrol evre rosszabb a szinvonala?? (tobb ismerosom is oda jar/jart)

A Szent Laszlorol annyit tudok, hogy eros iskola, de sok helyen lehet olvasni/hallani, hogy sok a drogos, ezt sajnos szemelyes tapasztalatbol meg tudom erositeni, volt baratom Laszlos volt, hat nem egyszer kellett erte menni a toxikologiara....persze nem allitom, hogy az osszes diak ilyen, nyilvan ez tarsasag kerdese, hogy hova kerulsz.

Az Eotvos allitolag eleg kemeny, tobbet nem tudok rola.

2013. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eötvös és Madách. de szerintem az Eötvös színvonala jobb :)
2013. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Színötös az átlagod? Az nagyon jó, ehhez kellene még egy jócska, jó vagy nagyon jó írásbeli (plusz szóbeli), és mindhárom iskolánál majdhogynem nyert ügyed van.

Egyébként ne csak a közösséget nézd, legalábbis ne az alapján dönts! Sokra mész a 'jó közösséggel', ha az iskola színvonala alacsony, és egy célodat sem tudod megvalósítani, mert egyszerűen nincs lehetőséged rá. (Az általad felsorolt három sulira ez nem vonatkozik, mind egész jónak számít.)

2013. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a hasznos válaszokat :) sokat segitettetek vele!igen tuekm h fontos a szinvonal es emellett a tarsasag is :))
2013. nov. 17. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lászlós vagyok, a közösség itt nagyon jó, és nincs tele drogosokkal. Persze vannak ilyen emberek, de ők sem alkotnak külön csoportokat általában. Az osztályomban is van keveredés azok között akik részegre isszák magukat-drogoznak, és azok között, akik nem azok a partiarcok. Elfogadó a közösség. A színvonal is egész jó, bár ez függ attól, hogy milyen tanárt kapsz, mert van 1-2, akik nem a legideálisabbak, de általában a lászlósoknak jó a továbbtanulási aránya.

Az Eötvösbe jár több volt osztálytársam is, ők nagyon szeretik, bár mondják, hogy nehéz sokszor, mert tanulniuk kell nem keveset, és ott úgyszólván akkor vagy valaki, ha eljársz rendszeresen a bulikra - amikből nincs kevés.

Madáchot nem ismerem, csak azt hallottam róla, hogy erős suli.

De inkább azt nézd, hogy az a tagozat, amelyik téged érdekel, az hol a legjobb, mert ha például humánra szeretnél menni, bármennyire is lászló-párti vagyok, azt mondanám, hogy inkább az Eötvöst válaszd, mivel a lászlóban nincsen külön humán tagozat.

2013. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ó, és a lászlós fiú-lány eloszlás osztályfüggő, vagyis inkább tagozat. Az A osztályokban (olasz kéttannyelvű) jóval több a lány, mint a fiú. Az F osztályokban (informatika tagozat-fél osztály- és tömegkommunikáció tagozat -fél osztály) általában vagy többen vannak valamivel a fiúk, vagy egyenlően vannak. Nálunk például azt hiszem, hogy 5-tel több fiú van mint lány.
2013. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!