Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ti megtalálnátok véletlenul...

Ha ti megtalálnátok véletlenul a tanárotok által adott dolgozatoknak a megoldókulcsát, akkor megosztanátok másokkal, vagy ezt eltitkolnátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kedvelem-e az osztálytársaimat/csoporttársaimat. Mivel én épphogy elviselem őket, nem :D
2013. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megtaláltam, és 1 embert leszámítva nem mutattam meg senkinek. Mondjuk ez egyetemen volt, ahol az ösztöndíj miatt számít, hogy hányadik helyen végzel az átlagoddal, de sokkal inkább azért nem mutattam, mert egy önző fsz voltam. Ma már megmutatnám.
2013. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megosztanad masokkal, akkor mindenkinek hirtelen jo jegye lesz, meg a leghulyebbnek is, es ezert a kovetkezo doga verizzito is lehet, szoval nem.
2013. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mutatnám meg, pedig nem vagyok irigy. Ahogy az előttem is írták feltűnő lenne..
2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem mutatnám meg senkinek még a legjobb barátnőmnek sem mert ha elmondanám neki tovább adná másoknak is akiket én gyűlölök.
2013. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csapatszellem,összetartás..van akit legszívesebben megfojtanék az osztályomban,de mégis nem 1x loptam már el megoldókulcsot dolgozathoz,csak hogy nekik is jó legyen..(én alapból be vagyok skatulyázva mint szorgalmas jó tanuló,szóval engem nem gyanúsítanának) Egy egész osztályt tanítottam meg puskázni 9.-ben XD Azóta is segítek annak aki kéri,pedig Isten látja a lelkem,van akit a hátam közepére se kívánok..
2013. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!