Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MOME egyetem animáció...

A MOME egyetem animáció alapszakán pontosan mik az alkalmassági és gyakorlati vizsga feltételei? Mire kell számítani? Mit kell majd csinálni? Azt hallottam, hogy nagyon nehéz bejutni és nagyon fel kell rá készülni.

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki? nagyon fontos lenne:( már alig van időm felkészülni és fogalmam sincs hogy mit kell csinálni mivel a honlapon alig van valami:(
2013. nov. 17. 19:36
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most vagyok elsős,textilen. Elég kemény volt a felkészülés. Azt mondom,hogy külön rajziskola nélkül kb 1% az esély arra,hogy felvegyék az embert sajnos. A rajzsulikban tudják igazán azt a stílust,hangulatot tanítani ami oda kell. Pl.:Corvin, Kopek Rita... és a Felszabtér Rajziskola-ide jártam,csak ajánlani tudom,a legjobb!

3 fordulós mindig a felvételi, rohadt sok feladattal, amiket a rajzsulikban tudnak,hogy mifélék

2013. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!