Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapesti Corvinus...

Milyen a Budapesti Corvinus Egyetem?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Főleg a gyümölcstermesztő téma érdekelne, de maga az iskola is. Mennyire nehéz bejutni? Mit tanultok? Milyen ott az élet? Mennyit kell tanulni? (Jó gondolom sokat, de azért ha arról is mondanátok pár szót azt megköszönném. :))Tulajdonképpen minden érdekel. :) Előre is köszönöm.

2013. nov. 17. 18:25
 1/2 Kromosome ***** válasza:
A BME-sek szerint szar, a többi egyetemnek meg nincs baja vele :D Nagy a neve, de nem hibátlan, picit lehet túl is értékeli önmagát, bekerülni annyira nem könnyű, de ez nyilván szak kérdése is. Én az SZTE-re járok, eszembe se jutna átmenni a BCE-re (mivel ott nem oktatnak olyat, amit én itt lent tanulok :D), de igazából semmi bajom nincsen vele. Ha közgazdasági szakra járnék, biztos fontolóra venném, bár az SZTE-GTK se rossz.
2013. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre valaki válaszolt. :)
2013. nov. 19. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!