Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dunakeszin melyik a "legjobb"...

Dunakeszin melyik a "legjobb" általános iskola felső tagozatos gyermek részére?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Jövő nyáron (2014) fogunk költözni Dunakeszire. Szeretném a most hatodik osztályos gyermekemet egy jó általános iskolába iratni. Most német tagozatos osztályba jár, de 4 éve tanulja az angolt is. Elsősorban nyelvközpontú iskolában gondolkodunk. Fontos lenne még az osztályközösség és a tanár-diák "figyelem"is. Melyik iskola lenne a befutó? Örülnék, ha diákok és szülők is írnának, jó és rossz véleményekre egyaránt kiváncsi lennék.

2013. nov. 19. 15:05
 1/3 kizártdolog válasza:
A Radnóti Gimnáziumba felvételiztetném, ha folytatni szeretnéd a komoly nyelvtanulást. Ennek még van egy előnye, nem kell kétszer váltani.
2013. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Mi is ezt a megoldást szerettük volna...

Beszéltem az igazgató úrral...sajnos még akkor sem tudja fölvenni, ha jól sikerülne felvételije. Azt a válszt kaptam: ötszörös a túljelentkezés!

2013. nov. 21. 09:20
 3/3 kizártdolog válasza:
Bocs, de ezt most nem nagyon értem. Ok, hogy ötszörös a túljelentkezés, de az miért jelentené azt, hogy a fiad nem lehet benne az első 30-ban a felvételizők között? A legjobbakat nyilván felveszik.
2013. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!