Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István Egyetem Győrben?

Figyelt kérdés

milyenek a tanárok, diákok? mennyire szivatós suli?

az itt szerzett diplomával el lehet helyezkedni?



2013. nov. 19. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanárok és diákok is vegyesek. Van aki hátadba állítaná a kést és meg is forgatná kétszer, van aki arra megy, hogy tudd és értsd az anyagot, óra után segít, konzultál veled (ők a többség) és van aki "laza". Mennyire szívatós? Én mérnöki szakon jártam oda, az az volt. De ez ilyen, el kell fogadni, ettől ér valamit a diplomád. Időben nagyon kevesen végeztek, a jellemző a +1 félévvel 8 félév alatti végzés volt. Aki 8 félév alatt nem végzett az már a hallgatóban is hiba volt.


Én el tudtam vele helyezkedni, államvizsga (június legvége) után 2 héttel voltam interjún, rá egy héttel tudtam hogy felvettek. Igaz csak szeptemberben tudtam kezdeni.

2013. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Ahogy az előttem író is mondta, elég változatos. Szaktól függ. Van olyan tanár aki alig enged át valakit vizsgán, van olyan amelyik össze vissza javít, van olyan, hogyha észreveszi, hogy puskázol akkor évekig nem enged át. A többség azért normális, akad pár meglepően segítőkész tanár is. Ez mondjuk szerintem minden egyetemen így van. Az elhelyezkedés is olyan, hogyha nem gazdasági szakra mész akkor biztos, hogy lesz munkahelyed, a gazdaságisok kicsit szívnak, mert van protekció kell vagy kiemelkedő eredmények.
2013. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a gazdinfó szakról mi a véleményetek? el lehet vele helyezkedni, nehéz elvégezni?
2013. nov. 20. 18:46
 4/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Személyesen nem nagyon ismerek egy gazdinfós emberkét sem, de nem hiszem, hogy túlzottan vészes lenne. Igazából kellő szorgalommal minden szak elvégezhető csúszás nélkül is, általában ez a szorgalom hiányzik az egyetemisták 90%-ból. Nincs folyamatos ellenőrzés, jóság van, aztán ZH előtt rádöbbennek, hogy "hoppá bszki semmit sem tudok". Az elhelyezkedés szerintem nem olyan egyszerű, de évente 2szer van állásbörze, azért ott lehet találni állást, csak nem kell egyből milliós fizetéseket várni 0 munkaidővel (ez egyébként minden szakra igaz).
2013. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesóm ott tanul. Amiket mond róla... hát szívás az a suli. Biztos, hogy oda akarsz menni?:D
2013. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Minden suli szívás. Amelyik meg nem az azzal meg esélytelen elhelyezkedni. Köcsög tanár mindenhol van, de más is elvégezte már, tehát nem lehetetlen egyik tárgyat sem teljesíteni.
2013. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!