Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiadja a tanulmányi osztály,...

Kiadja a tanulmányi osztály, hogy egy hallgató milyen tárgyakat vett fel, ésmikor van neki oktatás?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 16:42
 1/4 SzilKa ***** válasza:

Nem adhatják ki adatvédelmi okok miatt semmi ilyesmi.


Egy ex TO-s

2013. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
Jav: adhatnak
2013. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.


A kérdést azért tettem fel, mert én finanszírozom az unokaöcsém tanulmányait, de már nem igazán tudom elhinni az indokokat, amelyeket arra hoz fel, hogy miért is nem sikerült elvégeznie egy három éves alapszakot dupla annyi idő alatt.

2013. nov. 23. 18:48
 4/4 SzilKa ***** válasza:

egyszerű, akkor kérd az unokaöcsédtől, hogy mutassa be az indexét (akár elektronikus formában is), abban egyértelműen látszik, hogy miket vett fel és milyen eredménnyel teljesíti. Vagy kérheted azt is, hogy kérjen a tanulmányi osztályról egy pecsétes és aláírt papírt a felvett tárgyairól és órarendjéről és mutassa be neked.

Mivel nagykorú, másnak nem adhatnak ki ilyen adatokat, de te kérheted az unokaöcsédtől, hogy igazolás hozzon a TO-ról. Nyugodtan mondhatod, hogy ha nem hoz ilyet, akkor elzárod a pénzcsapot.

2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!