Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogyan készületek fel a...

Ti hogyan készületek fel a középiskolai felvételire?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most fogok felvételizni januárban. A matektól nagyon tartok, mert a matek előkészítős óráinkon semmit nem tanít a tanár! Konkrétan semmit sem tudunk, mert az órai anyagot vesszük tovább...

Mivel ilyen sz*r az előkészítőnk, ezért azt szeretném kérdezni, hogy ti hogyan készültetek fel? Tudom megcsinálhatnám az előző évi lapokat, de egyszerűen nem tudom őket, mivel nem értem.


Szerintetek is jó ötlet lenne, ha elmennék egy külön matektanárhoz, hogy korrepetáljon a felvételiig?



2013. nov. 21. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyar és matek előkészítőn is az előző évi feladatlapokat csináltuk. Én sem vagyok egy matekzseni, de fogjuk rá, hogy jól sikerült.
2013. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag az órai anyagot kérdezik a felvételin, semmi több nem kell. Nem biztos, hogy a tanár a hibás benne, ha te rossz véleménnyel vagy róla. Mégis, mit akarsz tanulni egy előkészítőn?
2013. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem megy, hogy egyáltalán nem tudod megcsinálni az előző évi felvételi feladatsorokat, akkor azon már semmilyen előkészítő nem tudna segíteni. A külön matektanár jó ötlet, csak veled foglalkozik, így a neked szükséges tempóban haladsz majd. Az egyik ismerősöm is eljárt külön matektanárhoz, mert nem volt valami jó matekból, és sikerült is a felvételije, felvették oda, ahova menni akart.
2013. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el egy tanárhoz, megéri
2013. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. nov. 22. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én is idén fogok felvételizni és én jó vagyok matekból de még így is külön tanárhoz járok(mellette még hetente két matek és két magyar előkészítő)..Nagyon félek a felvételitől de legjobban a matektól :/ Sok sikert a felvételihez! :D 13/L
2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!