Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha írunk a suliban egy kisdolg...

Ha írunk a suliban egy kisdolgozatot és a tanár két hét után javítja ki akkor lehet olyat csinálni hogy kérem a jegyet vagy sem?

Figyelt kérdés
a földrajz tanárom most javította ki a dogát és két héttel ezelőtt írtuk.és ezen most egy akkora vita lett...(általános iskolában)

2013. nov. 22. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem két hétnél még nem, de érdeklődj az osztályfőnöknél
2013. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálatok hogy van, de az én iskolám házirendjében az van, hogy 2 héten belül köteles kijavítani a dolgozatot a tanár. Tehát még éppen benne volt a határidőben.

De ha túl is lép a határidőn, akkor is megcsinálhatja, hogy beírja mindenkinek a jegyet... a tanárok azt csinálnak, amit akarnak, legalábbis ők azt hiszik. Szerintem ne feszegessétek tovább a húrt a vitatkozással, mert ha még jobban romlik a tanár és az osztály közötti viszony, akkor az elsősorban nektek lesz rossz, nem a tanárnak.

2013. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 het, de hazirend valogatja.
2013. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A házirendeteket olvassátok át, abban benne kell lennie az erre vonatkozó szabályozásnak!
2013. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
van ilyen szabály és a mi iskolánkba ez a szabály be is tartjuk ha tanár nem javitotta ki mindig orditunk vele xd stb
2013. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatjátok megbeszélni vele, de nekünk se általánosban, se gimiben nem vették figyelembe a tanárok, pedig benne volt a házirendben. Ha valaki szólni mert, leordították a fejét, hogy mit képzel magáról...

Mondjuk én sose értettem, hogy most mit számít, hogy 2 vagy 3 hét múlva kapod vissza a dogád, a teljesítményen úgyse változtat. Persze ha hónapokkal később vagy csak év végén osztja ki a tanár a jegyeket, aztán már nem lehet javítani, akkor az úgy tényleg nem oké.

2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!