Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová lenne érdemes biológia...

Hová lenne érdemes biológia szakra jelentkezni? SZTE, ELTE vagy SZIE?

Figyelt kérdés

Kutatóbiológus szeretnék lenni, de nem tudom, hogy melyik egyetemre lenne érdemes jelentkezni. Sajnos az ELTE-ről nagyon sok rossz véleményt olvastam. És hol vannak a legjobb lehetőségek? Melyik egyetemnek milyen a hangulata?

Akik oda járnak szeretnek ott lenni?

Előre is köszönöm a válazokat.


2013. nov. 28. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hangulat és kutatás szempontjából, szerintem SZTE.
2013. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegedre
2013. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen sszeged
2013. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kromosome ***** válasza:
Egyértelműen Szeged. A hangulat messzeföldön a legjobb, gyönyörű a város, természettudományos szempontból pedig Magyarországon az SZTE vezeti a ranglistát.
2013. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 13. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A SZIE AOK és az ELTE TTK nagyon jó, ha kutatóbiológus akarsz lenni. Mindkettőre jártam, mindkettőt élveztem és sikerrel építhettem rájuk.


Ha kutató akarsz lenni, akkor PhD-t kell szerezni, azt pedig érdemes különböző egyetemen, mint a BSc-t, MSc-t.

2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!