Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komolyan a Károly Róbert...

Komolyan a Károly Róbert Főiskola és a Nyíregyházi Főiskola gazdasági karát többre értékelik mint a BGF PSZF-t?

Figyelt kérdés
hvg gazdasági egyetem/főiskola rangsor 2014 alapján
2013. nov. 29. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
ne röhögtessenek már, megnézném, hogy ezen a két főiskolán milyenek a vizsgák a PSZF-hez képest... :D
2013. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
A HVG egy kalap sz@r, ebből is látszik. A világon mindenki tudja, hogy a BGF a legjobb, max a BCE rúghat még mellette labdába. Gratulálok annak, aki ilyet olvas.
2013. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod belinkelni a cikket? :D
2013. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2013. nov. 29. 17:08
 5/9 anonim válasza:
Ez a cikk nem is ír ilyent...
2013. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
??? hol látod te a PSZF-t ? Míg a KRF szerepel a listán...
2013. dec. 7. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első két oszlopban azt látod, hogy "hova járnak a legjobb tanulók", a második kettőben, pedig, hogy melyik karokon vannak a legmagasabb képzettségű, legtöbbet publikált, stb. tanárok.

Annak, hogy a PSZF nincs az oktatók kiválósága alapján összeállított rangsor élén, lehet az oka, hogy a számvitel területe talán nem olyan dinamikusan változó, hogy publikációk garmadáját lehessen írni belőle, és hatalmas áttöréseket lehessen véghez vinni, ellenben a többi gazdasági területtel. Vagy máshol egyszerűen csak még aktívabbak az oktatók.

Amennyire tudom, az oktatói kiválósági rangsor az oktatókat nem az intézményükön belül végzett munkájuk, hanem az azon kívüli eredményeik alapján rangsorolja. És tévedés, hogy egy kisebb iskola ne vonzhatna egy nevesebb szakembert, vannak olyanok, akik jobban szeretnek kisebb intézményekben tanítani, mert ott (hogy egy régebbi tanáromat idézzem) "kevésbé szólnak bele a munkájukba".

2014. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti a PSZF-en pár tanár tényleg hagy kivetni valót maga után...de természetesen vannak jó tanárok is
2014. márc. 19. 08:29
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, tudom ez nem az iskolán kívüli tevékenységhez tartozik amit fentebb írtam...
2014. márc. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!