Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény, tapasztalat a...

Vélemény, tapasztalat a nyíregyházi Krúdy Gyula gimnáziumról? F0NT0S! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek abban, hogy mennyire nehéz az az iskola? Érdemes lenne oda menni? Mennyivel kell többet tanulni ott mint egy másik hasonló nehézségű gimnáziumban? Köszönöm előre is a válaszokat:)

2013. nov. 29. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm odajárt, szinte mindig kitünő volt, az iskola elég kemény de jó a közösség szerinte :)
2013. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt esetleg nem tudod, hogy mennyire kemény? Az ismerősöd hányas átlaggal ment oda?:)
2013. nov. 30. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Igaz már jó régen jártam oda(2002),de színvonalas iskola,nemhiába van az elsők között országosan most is.

Követelnek,de lássuk be, ez a diákok érdekében van. Ha becsülettel végigtanulja az ember a 4-6 évet,akkor nyitva az út a legjobb egyetemekre, főiskolákra.

Nyilván ha a hasonló nehézségűekre gondolsz,akkor hasonló a követelmény is:D.


Ha százszor kellene megint gimit választanom,akkor is oda mennék és ezzel a volt osztálytársaim is így vannak szerintem.


Annak pedig örülj, ha sokat követelnek (nem irreális)mert -bár elcsépelt szöveg-de később te látod hasznát. Nem sok értéke van egy olyan bizonyítványnak,amiért éppen csak néha be kellett járni. Bizony nézik mindenütt,honnan jöttél! Sok sikert:D

2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 az átlagod végig 5 volt mindenből? Persze ha szabad tudnom :)
2013. dec. 17. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
én is oda járok, 11.-es vagyok, nagyon utálom. a legrosszabb döntés volt. félévtől át fogok menni a kölcseybe. igaz, hogy ott sokkal többet kell tanulni, mint itt, mert itt én nem tanultam semmit és nem hajtanak meg minket semennyire, a tanárok mindenkinek megadják a jobb jegyet, kb nem tanulok semmit és már 5-ös vagyok pedig nem vagyok egy nagy lángész. a kölcseyt sokkal jobban akartam, de nem vettek fel oda és most fogok átmenni. remélem az jó lesz, de azért sok sikert neked!
2013. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
A Krúdynak már csak a neve nagy.
2014. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha az én jegyeimre vagy kíváncsi,aki 2002-ben végzett,akkor persze, nem titok. Nem voltam végig 5-ös, sőt matek-fizika tárgyakból csak 3-as,mert utáltam. Nem a tanárok hibája volt,hanem az enyém.


Most viszont kiegészíteném a korábbi írásomat. Érettségi után elvégeztem két fősulit. Jelenleg külföldön élek és szeretnék itt is továbbtanulni,de nem felsőoktatásban. Viszont! A felvételimhez nem a diplomáimat veszik fegyelembe,hanem a gimis jegyeimet....Ha nem lesz elég az a bizonyos matek 3-as,akkor mehetek itt vissza a gimisek közé matekot tanulni:D.

Szóval mindenből megéri jól teljesíteni sajnos. Az a pár év kemény meló megéri, hogy utána simán menjenek a dolgok.



A mai krúdy-s tanárokat nem ismerem,de tudom, sok a fiatal pedagógus. Nem minősíteni akarom őket,de tény és való,a "régi" tanárok igazi tanárok voltak. A fizika tanárom még kucsmában járt télen, de emberségből és pedagógiából verhetetlen volt.


A gazdag vállalkozó szülők gyerekeit pedig mindenhol elnézőbben kezelik, hogy majd apuci a bálokon jó mélyen nyúljon a zsebébe..

2014. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!