Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megosztanátok véleményeteket...

Megosztanátok véleményeteket az Aesthetica Orvosi Központtal kapcsolatban? (orrplasztika) Minden tapasztalat, vélemény érdekel, privibe is jöhet bőven!

Figyelt kérdés
És aki tud, hallott valamit Dr László Gyuláról és munkásságáról, szívesen várom róla is a véleményeket

#orrplasztika #Aesthetica #dr lászló gyula
2013. máj. 28. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nagyon régen voltam ott, 13éve, de nagyon jó minden. A mellem alatt kellett eltávolítani egy kisebb csomót. Reggel befeküdtem, 2ágyas szobák vannak, minden hiperszuper, a nővérkék aranyosak voltak. A műtét helyi érzéstelenítéssel volt. Most kis vágás van a mellem alatt (lézeres vágás), nem dudorodik, sötétebb, mint a bőröm és arra is figyeltek, hogy a melltartó takarja. Aztán amikor varratszedésre mentem, akkor is normálisak voltak, mindent elmagyaráztak, megmutattak. Azóta is rendben vagyok.
2013. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) További tapasztalatokat is várok, remélem még írnak/írtok
2013. máj. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!