Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb 60 igazolatlan órám van,...

Kb 60 igazolatlan órám van, lehet ebből gondom a későbbiekben?

Figyelt kérdés

nem nagyon mentem el orvoshoz mert csak megfázás, meg ilyenek voltak, sok napra nem mentem be, mondjuk pl hétfőn nem volt kedvem, meg pénteken, és így összejött.

De nem jött levél, meg semmi, meg még nem is találkoztam össze az ofővel azóta.

El leeht könyvelni igazoltnak ha beszélek az igazgatóval, hogy mostmár be fogok járni?



2013. nov. 30. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még "Örülünk hogy visszatértél közénk" buli is lesz, tortával.
2013. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem lehet.

legalább mentél volna igazolásért..

2013. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.

De az a baj, hogy nem egyszerre hiányoztam, hanem sokszor mondjuk 1-1 napokat, vagy félnapokat, menetem aztán ellógtam, meg ilyenek, mert meguntam.

De mostmár rájött anyum, hogy sokat vagyok itthon, és inkább szeretnék bejárni az iskolába már.

Mert nem akarom, hogy kirúgjanak vagy valami.

Hétfőn már bemegyek.

2013. nov. 30. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
10 igazolatlan után gyámügynek is szólnak
2013. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.

Akk miért nem jött ki a papír még?

2013. nov. 30. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd felevkor fognak szolni, akkor szoktak osszeszamolni az ilyeneket. Nekem volt egyszer 180 ora igazolatlanom. Nem azert, mert en nem jartam, hanem, mert anyam nem vitt be. A gyamugy alkalmatlanna nyilvanitotta gyereknevelesre, egy idore el is vettek tole. Nem kellett evet ismetelnem, es nem is rugtak ki, de botrany az volt.
2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fú hát nekem már az is jó ha kihúzom félévig mert ha előtte szólnak nem kapok ajándékot karácsonyra.
2013. nov. 30. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Es mondd, ezen viselkedes alapjan, te erdemelsz ajandekot? Mit gondolsz? Ez alapjan nem ugy tunik, hogy rossz csaladi hattered lenne, igy nem ertem miert logtal, es miert hazudsz a szuleidnek? Karacsonyi ajandekkent inkabb mondhatnal vegre igazat, vallalva a felelosseget a tetteidert. (persze csak ha elmultal mar 8 eves)
2013. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
80%
SZánalmas vagy! Milyen felnőtt ember lesz belőled? "nem mentem be,mert nem volt kedvem" ...Nőj fel! Az élet nem haboostorta!
2013. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

a kérdező ezt az üzenetet írta nekem,amiért kiírtam a válaszomat!(az ez előtti a válaszom) majd én eldöntöm bemegyek e ok?

leszaro ma véleményed. ez volna az üzenet amit privátban írt nekem...itt nem mered?Vagy mi..?

2013. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!