Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PPKE JÁK-on is kis csoportok...

A PPKE JÁK-on is kis csoportok vannak, mint a BTK-n?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom mire érted ezt, gyarorlatokon 25 fős kis csoportok vannak. Barátkozásoknál is vannsk csoportok akik általába összejárnak, mert ugye 400 embert nem fogsz megismerni, de elég szerteágazó ismeretségköröd lehet. Ilketve vannak un. tutor csoportok: véletlenszerűen összeállított csoportok, a gólyatáborban van ennek nagy szerepe, tehát az ismerkedést szolgálja. Nem tudom mi van a BTK-n és a kérdésed sem egyértelmű ezért próbáltam több oldalról megközelíteni. Ha nem így értetted, akkor pontosíts!
2013. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosítok! :D


Úgy értettem, hogy egy előadáson általában hány fő van benn. Mert láttam egy BTK-s videót, ahol ültek kb. 10-en egy teremben és az volt az óra.

Lehet, hogy éppen gyakorlatot láttam, nem tudom.

De azt olvastam a Pázmányról, hogy nem tömegképzés van, mint az ELTE-n, hogy vannak benn 200-an egy teremben, hanem kis csoportokra van osztva.

2013. dec. 1. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit te láttál, az valami szeminárium v. gyakorlat lehetett
2013. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előadáson mindig ülneklegalább ötvenen,

de inkább többen (függ attól is, hányadik évfolyam)

2013. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. dec. 1. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szaktól meg konkrét órától is függ, hogy hányan vannak bent. Én pl. jártam olyan órára, amire 200-an voltak feljelentkezve, és voltunk bent 10-en.
2014. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!