Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan válasszak szakdolgozat...

Hogyan válasszak szakdolgozat témát?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy ha már egy témával foglalkozok hosszabb ideig, akkor abból profitálhassak a későbbiekben. Viszont minden téma, ami érdekel, feldolgozásra került 2013-ban. Egészségügyi iskoláról van szó (azon belül is sürgősségi betegellátás), tehát az sem várható, hogy változás történik, és úgy tudom majd megvilágítani a kérdéses témát.
2013. dec. 1. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Találj ki egy témát
2013. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy menj oda egy tanárodhoz és kérj tőle

Mondd neki, hogy "neked nem jutott" a meghirdetett témákból és hogy ajánljon valamit-

2013. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a kiírt témák közül választani, az csak ajánlás. Te is vihetsz témát, csak legyen jó, és fogadtasd el. Én két szakdolgozatot írtam egyetemen, mind a kettő saját téma. volt.
2013. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit tanácsolni tudok, hogy mindenképp olyat válassz,amit szeretsz, ami érdekel. Én elsőre sajnos engedtem a külső elvárásoknak, és olyat választottam,ami valójában nem az én asztalom. Szakirodalom az volt hozzá bőségesen, de a témavezető nem volt valami készséges, teljesen magára volt utalva az ember, ugyanakkor kritizálni tudta a dolgokat. Nekem szenvedés volt az egész (vagyis egy része, mivel nagyon nem alkottam jelentős terjedelemben),és inkább témát s tanárt választottam. Keresd meg szerintem a legkedveltebb tanáraidat,ill. azokat, akiknél az általad áhított témában lehet írni és beszéld meg velük az aggályaidat. Nálunk pl. több témát egy év múlva ismét meghirdettek, bár nálatok nem tudom, hogy van ez! Remélem, sikerül jól döntened!

2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!