Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi felvételi! Tanácsok?...

Központi felvételi! Tanácsok? Vélemények? Gimik?

Figyelt kérdés

elsősorban tavaly - tavaly előtt felvételizőktől kérdem:

nehéz volt a központi? (nyolcadikos)

mikre kell odafigyelni?

mit ajánlatos előtte enni/inni xd?

mennyi sulit érdemes beírni?

4-es átlaggal szerintetek felvesznek valahová is? (gimi)

beilleszkedés, gólya tábor - érdemes menni?

és elég olyan gyerek (lány) vagyok akit az alatt a 8 év alatt állandóan cseszegettek, gimiben is ez lesz? :/

akik esetleg ismeri az Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskolát és Gimnáziumot - mi róla a véleményetek?



2013. dec. 2. 18:01
 1/3 anonim válasza:
90%

Szia! Tavaly felvételiztem. A feladatokra. Nagyon figyelmesen olvass át minden kérdést. Ha nem tudsz valamit, ne időzz rajta, haladj tovább, a végén térj vissza rá. Figyeld a pontszámokat. Ha valamelyik feladatnál az van hogy "sorolj fel ebből ezt és ezt, stb" nézd meg a kapható pontokat (a,b,c,d stb-vel lesz jelölve)

Előtte aludd ki magad, ne stresszesen menj be.Egyél szőlőcukrot, étcsokit vagy valami.más vércukorszint emelőt. Vigyél magaddal valami kaját, én pékterméket ajánlok (élesztő van benne, az élesztő keményítő, keményítőből cukor lesz)

Amennyire szükséged van. Ha te nem bízol.abban hogy pl. a 2.beírt suliba biztosan felvesznek, akkor ugye érdemes többet. Én 3-mat írtam be, elsőbe felvettek (4-5 átlag).

Persze hogy felvesznek.

Gólyatábor: örök élmény. sok hülyeséget fogtok csinálni, nekünk is vannak soha el nem felejtendő emlékeink.

Beilleszkedés: Teljesen új környezet, tanárok, diákok

Engem is szekáltak, kiközösítettek ált.-ban, most meg megtalálzam az egyik bff-em, és az osztály két leghelyesebb és legcukibb fiúkával vagyok együtt, nagyon nagyon jóban vagyunk.

Debreceni vagyok, így nem tudok.véleményt mondani egri sulikról.

Telóról írok, igy bocsi az esetleges helyesírási hibákért. Ha írsz privit, és akarod akkor mégtöbbet mesélhetek :)

15/L

2013. dec. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
juj köszönöm! (am kedves, hogy telefon mellett írtál ékezeteket :D)
2013. dec. 6. 15:02
 3/3 anonim válasza:
Csak annyit tudok mondani, mint az előttem szóló. Nyilván neked már megvolt a központi, de akinek még nem volt meg, az nyugodtan olvassa el az előttem szólót, nagyon értelmes dolgokat írt.:)
2015. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!