Szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

8. osztályos vagyok, közeleg a felvételi. Olvastam, hogy szóbelire kell ellenőrzőt vinni. Mit néznek meg benne? A jegyeket egyesével, vagy csak a félévit? És ha külön megnézik a jegyeket, és mondjuk van pár rosszabb, de a félévi az jó, akkor a rossz jegyekért pontlevonás jár?

És a matek és magyar füzetre miért van szükségünk szóbelin?


2013. dec. 3. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezek új szabályok? Nekünk csak segédeszközöket kellett vinni.
2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint igen, mert eddig akárhány gimi oldalát megnéztem, mindenhova kellett.:/

Meg volt tanár is aki a középiskoláját mutatta be és ő is mondta.

2013. dec. 3. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Új szabályok? Ne szórakozzatok, 6 éve felvételiztem gimibe, és mindenhova vinnem kellett ezeket a szóbelire... Az ellenőrzőben nyilván a félévid érdekli őket a leginkább, természetesen belenézhetnek a többi jegybe is, viszont azokért nem vonhatnak le pontokat. Szigorúan a félévi jegyek szerint alakulnak a tanulmányi pontok (na meg az előző évvégi szerint ugye). A füzeteidet meg azért nézik meg, hogy szépen írsz-e, hogyan vezeted, mennyire jegyzetelsz órán, átlátható-e, mit tanultok és milyen ütemben.
2013. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. dec. 3. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnézik milyen az írásod és hogy a füzeteidet normálisan vezeted-e, meg vannak-e oldva a házik
2013. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ellenőrződben megnézik, hogy nem-e kaptál

pl. intőt

2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak átlapozzák.
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez megnyugtatott.:D

Szerencsére velem ilyen problémák még nem voltak,és nem is készülök ilyesmire.:)

2013. dec. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!