Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtaláltam az osztályfőnököme...

Megtaláltam az osztályfőnökömet skypeon! Illik felvenni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem illik vagy nem illik kerdese. Altalaban olyat veszel fel akar oda, akar msnre, akivel szeretnel dumalni. Az ofod lehet, hogy nem ez a kategoria. :) Amugy nem lenne ciki, ha szoba kerulne a suliban? Az osztalyban?

En a helyedben nem vennem fel.

2009. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jófej felveheted.

Nekem a kémia tanárom van felvéve msn-re, és sokat szoktunk beszélgetni, jó viszonyt alakítottam ki vele, hülyéskedünk, beszélgetünk.. :) Szerintem felveheted, ha van ilyen jófej.

2009. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bírod,akkor úgyis felveszed,akár illik,akár nem^^:D
2009. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném fel. Minek? Beszélgetni akarsz vele?
2009. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele beszélgetni, akkor felesleges felvenned, nem illetlenség, ha nem veszed fel. Tesóm msn-en felvette az osztályfőnökét, de neki tök fiatal ofője van, tegezik a diákok meg minden, és mindenki felvette, ott szokott szólni sokszor, ha elmarad egy óra vagy ilyenek.
2009. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én iwiwen se jelölök be tanárállatot, minek? :D
2009. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thedani válasza:

Mindenképp vedd fel. Érdemes kapcsolatban állni a tanárokkal, nekem is megvan az összes tanárom telefonszáma. Amúgy ők is emberek, munka után akár sörözni is elmehetsz vele ha akarsz. De valószínűleg ez nem fog bekövetkezni :)

Szóval vedd fel és beszélgess vele az iskolán kívüli dolgokról, legyél jóban a tanárokkal, hidd el az nagyon jól tud jönni.

21\F V.Dániel

2009. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!