Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik gimnázium...

Hanna0308 kérdése:

Szerintetek melyik gimnázium a legjobb? Elég jól állok, tavaly évvégén csak 5-öseim voltak. Inkább a matekot és a nyelvet szeretem. Ezek alapján szerintetek melyik lenne nekem való? Szimpatikus a Révai, a Krúdy, és talán még a Kazinczy.

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokat kérdezek akik ezekbe, vagy hasonló gimnáziumokba járnak.

2013. dec. 7. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy Győrben laksz? Apró, de nem teljesen mellékes adalék a kérdéshez, ha hasznos válaszokat vársz.
2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis hol?
2013. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Győr, akkor Révai :) Van matek-angol/ német osztály is.
2013. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha matek, vagy általában véve a reál tárgyak a nyerőek, akkor Révai. A Kazinczy leginkább a nyelvekben és a humán tárgyakban a legerősebb. A Krúdy se egy rossz suli, egyik legnagyobb előnye, hogy az egyik legszélesebb a kínálat a képzések között.
2013. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért hiszi mindenki azt, hogy a kazinczy nyelvekben erős? már több helyen is olvastam. angol-német, 10-ből egy, max. két jó tanár van. ha őt kapod, tényleg eljuthatsz a felsőfokig is akár, ha nem, járhatsz különtanárhoz, plusz önszorgalom az egész. mindig kihangsúlyozzák, hogy mennyi nyelvvizsgánk van. mindenki úgy csinálja, hogy különtanárhoz jár évekig, nyelvtanfolyamokra, a tanáraink meg már csak dicsekednek a nyelvvizsgákkal, de semmi nem az ő érdemük...
2014. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy révaiba menj, matek-angol/németre. meg a krúdyban nagyon jó a kéttannyelvű, habár ők mindig nagyon sokat tanulnak.
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És egyébként egyáltalán érdekelnek a válaszok?
2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ezeket mind megjelölted?
2014. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, végül a Révai került első helyre :)
2014. júl. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!