Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Gábor Dénes...

A debreceni Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégiumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg oda járok válaszoljanak.

2013. dec. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj be a nyílt napjukra-
2013. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos elég rossz irányba változott az az iskola. Az igazgatóról azt mondják hogy egy lefizetett ember aki tönkre akarja tenni az iskolát. A színvonalat is lerontotta, régen értelmes diákok jártak oda de most a 2,0 átlagot meghaladó értetlen gyerekek járnak oda. A tanárok csak kihasználják a diákokat.

Nagyon sok jó tanár is elment onnan aki fent tartotta a színvonalat de mióta jött ez az igazgató mindent tönkre tett azt is hallottam hogy emberek életét is meg keserítette.

Ne jelentkezz ebbe a suliba a látszat néha csal.

2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

A GDEMSZK végzős diákja vagyok, akinek kérdése van, az iskoláról keressen fel nyugodtan privátban, én csak pozitívakat tudok mondani. Végzős diák vagyok, a színvonallal nincs semmi probléma, kifejezetten magas. Az alsó 2 évről tudom, hogy nagyon jó átlaggal rendelkezik mind a 4 osztály. És még hozzá fűzném, hogy a „2,0 átlagot meghaladó" komment is az azt jelenti, hogy e fölött van, és tényleg fölötte van az átlag. Jelenleg nem tudom pontosan milyen az átlag jelenleg, de személy szerint én 4es átlaggal rendelkezem, és ha "értetlen" gyerek kategóriába tartozok, ám legyen. Szeretem, ha ismeretlen alakok megbélyegeznek.


A tanárok kihasználják a diákokat? Igen persze rendszeresen a diákokkal végeztetik el a ház körüli munkát meg minden. (valaki definiálja, kérem, hogy lehet egy diákot kihasználni. ) Az iskola tanárai felkészítik a diákokat az érettségire, ez a feladatuk. EGYETLEN TANÁR SEM FOGJA MEGTANULNI HELYETTED AZ ANYAGOT, EZT SZERINTEM MINDENKI TUDJA... De aki akar tanulni az, tud tanulni, az megkapja a lehetőséget. Pont tegnap találkoztam egy az iskolánk volt diákjával, jelenleg a BME-n van villamosmérnökin. Rengeteg jó tanárunk van, én teljes mértékben megtaláltam itt azt amit keresek. Ez az iskola volt a legjobb választás, hogy elérjem a céljaimat a továbbtanulás terén (mind az elektronikai ismeretek és a katonai alapismeretek is hasznomra lesz az általam választott felsőoktatási intézményben), és nem mellesleg nagyon jól éreztem magam az iskola falai között az iskola tanárai mellett az utóbbi 4 évben, amiért nagyon hálás vagyok. Az iskola rengeteg olyan pluszt nyújtott a katonasuli programján keresztül, amit sehol máshol nem kaptam volna meg. Rengeteg rendezvényen, eseményen jártam hála az iskolának (Doni Emléktúra, Bocskai portya és még sorolhatnám)


Az igazgatóhoz annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy nagyon jó ember, brutálisan jó fej, segítőkész és nagyon jó tanár (igen, történelmet tanít nekem).

2014. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre a fogalmazásra te kizárt, hogy jó átlagot kapj annál a magyar tanárnál, aki ott tanít...
2014. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok humán beállítottságu, nagyon távol áll tőlem az irodalom és a nyelvtan, de azért próbálkozok. :D A suliban jelenleg több magyar tanár is tart órákat (tudomásom szerint 3).


És még annyit az iskolához, hogy az idei tanévtől a magyar, matek, történelem, angol órák csoport bontásban folynak. Nagyobb figyelem jut így a diákra.

2014. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Felhívom mindenkinek a figyelmét hogy az iskola nevében ott van az "elektronikai és Műszaki" akkor miért katonai hülyeségekkel jönnek a web oldalon csak zöld ruhába bújt majmokat mutatnak. Hol van az elektronika? Jó mondták tönkre tették ebben az iskolában az elektronikát és az igazgató nem ért az elektronikához.
2014. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ebbe a suliba járok, de alig várom hogy elteljen ez a két hónap. Az elején amikor oda kerültem, akkor nagyon jól éreztem magamat. Egészen addig, amíg nem volt igazgatóváltás, és nem jött be ez a katonai marhaság. Sok jó tanár elment másfele dolgozni, mert ellehetetlenítették a munkájukat. Mi értelme ennek szerinted? Gondolod kifizetődő katonának menni? Jó, mondjuk ez nem az én dolgom. De arra készülj, hogyha szabad lelkületű ember vagy, NE menj oda. Én szóltam.
2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Gondolod kifizetődő katonának menni? Jó, mondjuk ez nem az én dolgom. " egyet kell értenem, NEM A TE DOLGOD.

Ez nem arról szól, hogy kifizetődő-e vagy sem. Ez több mint egy munkahely...

Szerintem ezt nem kell egyik ide jelentkezőnek sem magyaráznom. És nyugalom utolsó kommentelő megértem én, hogy te a rendszer áldozata vagy, de akkor mit keresel még itt? Miért nem mentél át egy tisztán elektronikai iskolába? Tudtommal a Beregszásziban van még ilyen képzés.


Hol van az elektronika? Nem értem a kérdést, tudtommal az iskolában még mindig tudsz elektronikát tanulni, ha tehetséges vagy, érted, tudod, akkor felkészítenek versenyre, mindent megkapsz amire szükséged lehet az elektronikával kapcsolatban. Neked még nem is kötelező katonaira járnod, nem értem hol van itt a probléma.


Szerintem ide olyanok jelentkeznek, akik katonai pályára vágynak, elég csak a honlapot megnézni és látja mindenki, hogy ez egy katonai iskola és mellette elektronikát is kell tanulni.


Akik tényleg katonai pálya irányába szeretne haladni, annak csak ajánlani tudom az intézményt. :) Személyesen ismerem legtöbb alsó évest és jóban vagyok velük, szeretik a sulit mindenkitől csak pozitívat hallok. Jó fejek, bírom őket, sajnálom, hogy itt kell hagynom őket, de próbálom tartani velük majd a kapcsolatot továbbra is. És csak azért írok ide is, mert látom rajtuk, hogy szeretik, és hogy jól érzik magukat itt.


De ez az ide jelentkezők döntése. Mindenkinek a legjobbakat kívánom és sok sikert az élethez! :)

2014. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!