Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó ez az eredmény...

Szerintetek jó ez az eredmény (átlag) a bajai III. Béla Gimnáziumba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy 100 pontot fogok vinni.... Ès sajnos nekem ezek a felvézelu jellegű matekok nagyon nem mennek... Próbán is 10 pontom lett :/ magyartól nem félek... Egyébként ha a felvin csak 10 pont matekot írok és 30-43 pontos magyart az mennyire jó/rossz?
2013. dec. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hát eléggé kevés.. III.Béla nagyon jó gimi, én szerintem 80 pontot minimum vinnem kéne,ahhoz,hogy "megnyugodjak"
2013. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de én 100-at viszek... am meg rég nem az a "nagyon jó"gimi
2013. dec. 11. 21:39
 3/5 anonim válasza:
Huh az a 10 pont eleg keves.Szerintem matekbol legalabb egy 25 pont azert kellene.En is oda jelentkezek 100 pontot viszek, a magyar az mindig 40 felett van a matek meg 30-35 korul van es meg igy is izgulok, hogy nem vesznek fel.Szerinten egy nagyon jo iskola, nem tudom miert mondod, hogy nem a regi:)
2014. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A magyarom az nekem is 40 fölött van múltkor 45 lett... Milyen sulit jelöltök meg 2.-nak?
2014. jan. 5. 16:36
 5/5 anonim válasza:
Én is a Bélába keszülök .. de te menj máshova :) több hely lesz nekem
2014. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!