Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hány pontos lett a...

Nektek hány pontos lett a központi felvételitek? Matek-Magyar

Figyelt kérdés
Én most fogok majd központit írni és félek hogy mivel egy jobb iskolába akarok menni ez nagyon kevés lesz. Matekból a legmagasabb 26 pont, magyarból pedig 44 pont. Ez mennyire számít jónak? Matekból persze mindenképpen elmegyek most tanárhoz de én rettegek az egésztől. Ti hogy voltatok(vagytok) ezzel?

2013. dec. 9. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Tavaly felvételiztem.. Magyar 45/50, Matek 36/50
2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon féltem tőle, de szerencsére nem lett rossz.

33-39

2013. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Tavaly előtt matek 45, magyar 47.


Ez akkor az egyik legjobb volt egy elit suliban, szóbeli után első helyen jutottam be.

2013. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az jó, ha jársz tanárhoz

Annyira nem rossz az eredményed, másnoknak

talán ennél rosszabb lesz-

2013. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Figyu,én egy elég elit iskolába jelentkeztem,itthon mindent kb fullosra írtam,de élesben már matek 32 magyar 37 lett,azért,mert szétstresszeltem az agyam közben mi lesz ha nem vesznek föl,de fölvettek éppen hogy.

A tanulság az hogy szépen nyugiban csináld a feladatokat,ne izgulj rajta és meglátod sikerülni fog:)

2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lufi38 ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem.Mindkettő 41-41 pontos lett. Ez nagyon jónak számított, főleg a matek.Előtte sokat gyakoroltam. Az előző évek feladatait letöltöttem és időre megoldottam.Itthon nekem is jobban ment, átlag 44-47 pontra, de élesben más.
2013. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi legjobb magyar 43 a matek 34 pontos lett. Már előre izgulok, de nem vagyok az a leblokkoló típus. Minden felvételizőnek sok sikert!! :)
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar 35, a matek 32. A mateknál sokkal rosszabbra, a magyarnál viszont sokkal jobbra számította. Végül is hátulról, de sikerült bejutnom az egyik legjobb suliba. :))
2013. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Én is idén felvételizek, nekem a legjobb matek 47 legjobb magyar 48 ha jól emlékszem. Én nem vagyok az az agyonstresszelős típus, de azért kicsit izgulok,mert állatorvosira szeretnék menni ahhoz meg nem jó akármi... :-)
2014. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia.Nekem a matek 30,a magyar 33 pontos lett.Én itthon sokkal jobbakat írtam,de az élesben szét izgultam magam.Szerencsére bejutottam a kiszemelt suliba.:)
2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!