Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételitek? 62 ponttal belehet kerülni a Károlyi Mihály Spanyol Kéttannyelvű Gimnáziumba? Nagyon szeretnék.

Figyelt kérdés
:)
2012. febr. 2. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy szeretnél... A spanyol alapból nagyon nehéz, egy év után átkoznád.
2012. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel egyetértek.Én csak heti 3 órában tanulom de így is nagyon utálom.
2012. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha tanultál már angolt, akkor a spanyol nem nehéz! A kéttannyelvű meg nagyon hasznos!! Ha újra választhatnék inkább mennék kéttannyelvűbe,mint egy jó nevű, erős gimibe (ahol most vagyok..). Drukkolok, remélem felvesznek!
2012. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56.:( Elvileg ez a középmezőny teteje.:) Szurkolok neked hogy bekerülj! :-) Ahogy elnéztem az idei felvételi eredményeket... nagyon lementek a pontok!
2012. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindent. :) Azért izgulok nagyon, mert itt gyakorin nagyon sok olyat olvasok, hogy 90 pontos meg 89 stb.. ez azért kicsit stresszel. :///
2012. febr. 3. 09:29
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is sok helyen olvasok 80-90 pontokról. De csak itt gyakorikérdéseken. De tényleg, szerintem felvesznek mert az ideji átlag alacsony lesz nagyon, és ahhoz képest jót írtál. Amúgy én is ide akartam jönni, de nekem hülye helyen van. =/
2012. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
nekünk 2010ben volt ennyi pontunk, pedig abból még botrány is volt olyan nehéz volt... ez a központi meg egy 5perces valami...
2012. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem 61 pont lett, és ugyanide szeretnék menni. :D

Remélem jó lesz a szóbelink és akkor lesz esélyünk szerintem. *-*

2012. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy utolsó elöttinek...

Idén is volt botrány, mert olyan feladatot tettek be, amit még csak nem is tanultak a 8-osok... :D

2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
ugyan melyik? a vektoros? 5. tananyag a vektor, de asszem fizikából is tudnátok kellene (sebességvektor, erővektor) itt csak alkalmazni kellett volna.
2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!