Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy János Fővárosi...

Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola Ki jár ebbe az iskolába? Hány ponttól vették fel?

Figyelt kérdés
Nekem 7. évvégén,4,4 átlagom volt (matek:5; magyar:5,5; angol:4; töri: 5; kémia:4; föci:3) Idén félévkor matek 4v5, töri 5, föci 4, angol 4v5, kémia 3, magyar 5,5. Így felvesznek? Hány pontra kéne megírnom a felvételit? Nagyon ragaszkodom ehhez az iskolához, de olvastam róla hogy nehéz bekerülni, meg hogy szín ötösök járnak oda, és eléggé beparáztam hogy nem kerülhetek be.://
2013. dec. 9. 19:57
 1/9 anonim válasza:

Nekem is kb. ilyen jegyeim voltak. (talán egy picit rosszabb) Az írásbeli felvételim elég gázul sikerült, de a szóbelin nagyon jó voltam, szerintem ezért is vettek fel.

És igen valóban jó tanulók járna ide. Melyik tagozatot jelölöd meg? Sok sikert, szerintem bekerülsz! :)

2013. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
japán tagozat^^
2014. jan. 8. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ide járok, japán tagozatra, szerintem ne aggódj, ha viszonylag jól írod meg a felvételit(70-80p) simán felvesznek ez még nem olyan gyenge átlag :) és hát a szóbeli is számít sokat.:) engem 84 pontos felvételivel vettek fel
2014. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jujj én is japánra akarok menni...:D

te neked milyen lett a felvételid??

amúgy ez még nem olyan rossz átleg szerintem van esélyed!!

14/L^^

2014. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
66pontos lett a felvételim:S neked?
2014. jan. 29. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem 70 pontos lett
2014. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
felvettek:)
2014. márc. 13. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is!! Én 9. vagyok, te? Mondjuk én csak másodiknak jelöltem be...
2014. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves ott a képzés?
2015. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!