Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békásiak, mi a véleményetek a...

Békásiak, mi a véleményetek a hegy felőli oldal általános iskoláiról: Pais Dezső, Bárczi, Dózsa? Melyiket ajánljátok? Miért?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 15:32
 1/6 anonim válasza:
Én a Paisban végeztem.Teljesen jó suli.A többiről nem tudok véleményt mondani.
2013. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En a barcziba jarok es jo suli
2014. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszokat! Fiamnal csak jovore lesz aktualis, de mar foglalkztat a kerdes. Mindne tovabbi velemeny erdekel!!
2014. jan. 20. 07:54
 4/6 anonim válasza:
én a Bárcziba jártam. jó suli én az össze tanáromat kedveltem az osztály és az évfolyamtársaim is tök kedvesek, jó fejek voltak, jó programok is szoktak lenni meg minden szerintem jó suli.
2014. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül melyik suliba mentetek és miért? Mi is iskolaválasztás előtt állunk a fiammal... Köszi előre is a választ!
2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, mi végül nem békásra mentünk, hanem Óbudára.

De a tesó miatt újra aktuális a kérdés...

2018. márc. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!