Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak akkor mehetek állami...

Csak akkor mehetek állami finnanszirozással egyetemre, ha kihúzok 1 évet valamilyen nappali képzésen? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ha jövőre végzek gimibe, és egy évet "pihenni" akarok, azt csak úgy tehetem meg ha beiratkozok valamilysen OJS-s képzésre?

és ha igen, akkor elég ha csak januárig azaz félévig járok utánna abbahagyom vagy hogy van ez?

állami finnanszírozással akarok majd egyetemre menni.

olyat hallottam tanáromtól ha nem tanulok egyből tocvább megszűnik a jogviszonyom, nem pihenhetek 1 évet.



2013. dec. 10. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha leérettségizel, megszűnik a tanulói jogviszonyod. Viszont ettől még 1-2-50 év múlva is mehetsz államis képzésre, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2013. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor miért mondták nekem hogy "kiesel a nappali rendszerből ha nem tanulsz tovább"?

Anyám is már bevette ezt a hülyeséget, ezért be akar iratni valami angol tanfolyamra, vagy valami OKS-s hülyeségre...

2013. dec. 10. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jövőre végzel, annyi idős vagy, mint a lányom.

Nem akarlak bántani, de ennyire tájékozatlanul inkább ne akarj továbbtanulni.


Mi köze annak, hogy nappali képzésre jársz-e, a finanszírozási formához (állami vagy költségtérítés)? Aki levelezőn tanul, az is lehet államis, aki nappalin, az is fizethet költségtérítést.

Azért lenne jó tanulni, mert na nincs nappalis jogviszonyod, nincs társadalombiztosításod. Ennyi.

2013. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ja, akkor jó.

engem nem érdekel a Tb meg a nyugdíj se úgy se élek addig, kb 35-40 éves koromig fogok élni.

2013. dec. 10. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy beteg se legyél, fogad se fájjon
2013. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

magamat gyógyitom nem szeretek orvoshoz menni mert tele van mindig a rendelő büdös emberekkel vénasszonyokkal.

a gyógyszer csak a tünetet enyhíti

2013. dec. 10. 19:49
 7/9 A kérdező kommentje:
legjobb gyógyszer a morfium meg a heroin
2013. dec. 10. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
te egy idióta barom vagy.
2013. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolkodással vagy már az érettségin elhasalsz, vagy a jó kis ketteseiddel esélyed nem lesz egyetemre.
2013. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!