Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a szociálpedagógia alapszak?

Figyelt kérdés

Mit tudok erről a szakról? Elsősorban az odajárókat, ott végzetteket kérdezem. Miket tanultok? Mennyire nehéz? Hol lehet elhelyezkedni?

Előre is köszi!



2013. dec. 10. 21:36
 1/1 anonim válasza:

igaz már rég tetted fel a kérdést, azóta lehet már rég szocpeden tanulsz :D vagy nem..

nem túl nehéz, bár kinek hogy.. én sokat tanulok, és meg is van az eredménye mert 5ösöket kapok, bár mindig is jó tanuló voltam, sok csoporttársam azért csúszkál.. mindenfélét tanulunk, van pszichológia, szociológia, filozófia, pedagógiai tárgyak, neveléselméleti tárgyak, stb stb stb... elhelyezkedni? felvin nézd meg, ott sokkal értelmesebben le van írva, mint ahogy most én leírnám :D de ha van bárkinek bármi kérdése nyugodtan írjon :)

2013. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!