Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterszakra lehet menni?

Milyen mesterszakra lehet menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy milyen mesterszakra lehet menni szociálpedagógia alapszak után? Vagy esetleg egy oldalt, ahova beírom az alapszakot, és kiadja, hogy milyen mesterszakoknak az alapfeltétele? :) Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

2013. febr. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a Felvinek van mesterképzés keresője
2013. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra gondolsz, ami a szakkeresőnél van? azt próbáltam, beírtam oda de nem hozott ki semmit :S vagy másra gondoltál?
2013. febr. 20. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello, a feli.hu pont ezzel foglalkozik, de többek között szocmunka ma, szociológa ma, pedagógiatanár ma, kollégiumi nevtanár ma, pedagógia értékélés és mérés ma. Én is szocpeden végeztem Esztergomba és most értékelés és mérésre járok, most kezdtem, 1 év alatt is be lehet fejezni és ugyanolyan mesteri mint a 2 évesek!
2013. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ha ezt elvégzed, akkor hol/mit fogsz tudni vele dolgozni? :)
2013. febr. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!