Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez a testnevelés a BME...

Mi ez a testnevelés a BME mérnökinformatika szak mintatantervében?

Figyelt kérdés
Tényleg lesz kötelező testnevelés órám, ha oda megyek? Lesz felmérés belőle, stb.?

2013. dec. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg az egyik tantárgy? Nekem úgy tűnik így a neve alapján.
2013. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol kötelező a testnevelés két félévig. (De BME, Pázmány, Corvinus-ró tudom csak biztosan).


De ez nem olyan, mint a középiskolai. Hanem egy sportot kell választani és akkor sima edzés. BME-n elég sok választás (labdajátékok, úszás, korcsolya, testépítés, egy-két kűzdősport, joga, tánc és a többi).


Felmérés nincs belőle. 2 féléven át legalább 70% ott kell lenned, de jegyet nem kapsz rá.

2013. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sőt, tudtommal ki is lehet váltani bizonyos külsős tevékenységgel. Vagyis, ha mondjuk jársz valamilyen szervezetben sportolni/táncolni, azt is elfogadhatják.
2013. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor megnyugodtam, ha csak be kell járni. Azzal nincs gond, csak a felméréseken szerepelnék le...
2013. dec. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!