Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikások és minorosok!...

Anglisztikások és minorosok! Milyen szintű tudás mellett merjem felvenni az anglisztikát minornak? 2. dik félévtől is lehet minort választani?

Figyelt kérdés
Pázmányos vagyok és nyelvekkel szeretnék foglalkozni!:)
2009. nov. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell tudás hozzá. Én eltés vagyok olaszon és nálunk sokan angolt akartak, mivel nem mindenkit vesznek fel, ezért nyilván kell legalább egy középfokú nyelvtudás. Nálunk 3. félévtől lehet.
2009. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk íratnak szintfelmérőt azokkal akik angol minorozni akarnak. De kb. egy középfokú tudás nem árt. És 1. vagy 3. félévtől lehet felvenni minort.
2009. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anglisztikára középsuliból bejutni csak emelt érettségivel lehet, az magába foglalja a középszintű tudást. Szerintem nem véletlen ez a minimum.. Elég nehéz lenne csekély nyelvtudással végigcsinálni. Vagy legyen emelt angol érettségid, vagy minimum B" komplex nyv-d, és szintfelmérő is várható.. A végére felsőfokú nyelvvizsga kell
2009. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) azt tudom, hogy felsőfokú papírom lesz róla ha elvégzem:)

Akkor az adott év második féléve nem tudom már felvenni a minort..ha jól vettem ki a szavaitokból:S pont azért szerettem volna felvenni akkor, hogy rágyúrjak):

2009. nov. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!