Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévi bukás, jelent ez valamit?

Félévi bukás, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok és 9.-es vagyok. Azonban az első félév nem az úgy sikerült, ahogyan szerettem volna, vagy ahogy tőlem elvárták volna, ezért most bukok egy tantárgyból.

Ha ez mond valamit: szakács szakra járok és "általános élelmiszerismeret és fogyasztóvédelem"-ből bukok.

Előre is kössz a válaszokat! :)



2013. dec. 16. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha 9-es vagy akkor nem számít. a lényeg, hogy ha év végéig lesz ez a tárgy akkor ne bukjál meg belőle ismét. amúgy is az a lényeg, hogy a végén meg legyen a papírod. senki nem nézi az eredményt. én pl anatómiától 100% írtam(eü-be jártam) és senki nem szólt hozzá semmit.
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy rosszul tanultál, és össze kell kapnod magad.
2013. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!