Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a gimnáziumi tanuló félévi osztályzata elégtelen (1)? Már ez is bukás? Ha ez történik a második félévet probléma nélkül folytathatja?

Figyelt kérdés
Ez von maga után valami következményt, vagy csak értesítés? Van különbség a készségtantárgyak és egyéb tantárgyak között félévi elégtelen esetén?

#iskola #gimnázium #félév; karó; bukás; elégtelen; 1; gimi #bizonyítvány; félévi bizonyítvány
2013. jan. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 9-ben félévkor buktam anno töriből.. :( a félévit ugyan alá kellett volna iratni szülővel, de ügyesen megoldottam, hogy az én ellenőrzőmet ne ellenőrizzék le, így még azóta sem tudják a szüleim, hogy gimiben buktam egyszer.. :D nincs semmilyen következménye, az a lényeg h év végén átmenjen. Nekem is sikerült azt az 1-est 3-asra felküzdenem az év végére :)
2013. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Èn énekből bukok :-D
2013. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet énekből megbukni? xd
2013. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Úgy, hogy kicsit dilis a tanár és egyeslett az első két dogám és nincs több jegyem, de talán hétfőn a dilisje feleltetni fog ( énekeltetni fog) és talán kapok egy 4 est.
2013. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!