Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha fizikából 1,5-re állok,...

Ha fizikából 1,5-re állok, van még lehetőségem javítani?

Figyelt kérdés
Minden másból 4-es 5-ös leszek csak ez a fizika..annyira nem érdekel és most lesz csak utoljára fizikám..:S van egy egyesem és egy kettesem..még van lehetőségem javítani? A tanár mondjuk pont az a fajta, hogy tudja hogy senki sem a fizikával tovább tanulni meg semmi és eléggé felfelé kerekítős.. matekból 3,5-re négyest add..
2013. dec. 17. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tanártól kérdezd...
2013. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 2 jegyre bajosan fog leosztályozni, így valószínűleg fog még feleltetni. Ha 3-asra lefelelsz, akkor pont 2-es lesz az átlagod, szóval még nincs minden veszve :)
2013. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zslt ***** válasza:
Minimum három jegy kell ahozz, h osztályozható légy.
2013. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én egyszer kémiából voltam így, mondjuk én a hármast szerettem volna belőle elérni, egyébként én is jó tanuló vagyok, csak a kémia, amíg volt tantárgyam, egyáltalán nem ment. A tanár íratott velem egy javítót, ami nagyon nehéz volt, és nem javított az átlagomnál. Nem is volt jó a tanár, csak elhadarta órán az anyagot, utána meg olyan dolgozatokat íratott, amiből nekem meg még sokaknak, akik nem értik a kémiát, esélyük sem volt jót írni, pedig az elméletet mindig megtanultam, de az szinte soha nem volt benne. Én azt tanácsolom, hogy kérd, hogy valami lehetőleg könnyű javítót írhass, készíthess kiselőadást vagy házi dolgozatot valami témáról. Nálunk bioszból például így szoktunk jegyet szerezni, szerencsére azt nem veszik annyira komolyan.
2013. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben:) Egyébként szerintem még fogunk írni..tavaly is úgy emlékszem, hogy 3 jegyünk tuti volt. Holnap lesz úgyis órám akkor minden kiderül:D Egyébként nekünk is olyan a tanár, hogy csak elhadarja az egészet és az egész osztályt nem érdekli a fizika..:D
2013. dec. 17. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán : )
2013. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!