Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tárgyból nincs meg a...

Ha egy tárgyból nincs meg a gyakorlati jegyem, hogy hogy megvan hirdetve a vizsga? Attól elméletből még mehetek vizsgázni?

Figyelt kérdés
Külön osztályzatokat kapunk a kettőre. Már nem lesz a tanárral óra,nem tudom megkérdezni ilyenkor mi van :s
2013. dec. 17. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha külön jegyet kaptok rá, akkor szerintem még az előadásod meglehet. Ugyan vannak olyan szakok, ahol "együttkreditelés" van (én is olyanon vagyok-matek szak), de ha külön jegy van, akkor tuti mehetsz vizsgázni.
2013. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előadáson és gyakorlaton teljesen másról van szó. Gyakorlatra 3 fogalmazást kellett leadni,de sajnos mind egyes lett. Előadáson pedig rendesek mennek a zh-k,szóval remélem az előadás azért még meg lesz.
2013. dec. 17. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
a kollokviumot meg tudod csinálni ha nem a gyakorlattal egybefűzve tartották a tárgyat.de meg is tudod kérdezni,a tanárodat fel tudod keresni,attól függetlenül h vége a szorgalmi időszaknak ott vannak a suliba,vizsgáztatnak egyebek,meg ugye a fogadó órában általában a helyükön tartózkodnak még vizsgaidőszakban is.
2013. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a gyakorlat előfeltétele az előadásnak, de lehet, hogy a két tárgy független, csak az ellenség megtévesztésére ugyanúgy hívják őket. Fogadóórája nincs, vagy nem tudod megnézni az e-mailcímét? Kérdezősködhetsz a tanulmányi osztályon is.
2013. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!