Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények az EDUTUS kereskede...

Vélemények az EDUTUS kereskedelem és marketing szakról, illetve magáról a főiskoláról?

Figyelt kérdés
Budapesten

2013. dec. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik leggyengébb főiskola..
2013. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont most kommenteltem egy másik kérdéshez.

Nem, nem értek egyet az előttem szóló kijelentésével!

Én ugyanis ide járok, és nem érzem úgy, hogy gyenge lenne!


Nagyon jó tanáraink vannak. Mi gyakorlatorientált képzést kapunk. Mi kérdezhetünk a tanároktól, ha nem értünk valamit, nekünk segítenek. Sok-sok főiskolán nincs ez így. Bekerülni könnyű, ok, ahogy bármelyik magánsuliba is.. bentmaradni már nem annyira. Amikor én kezdtem, rengeteg gólya volt, akiken érezhető volt az a "kétszáznegyven", de mostanra csak a "mag" maradt bent, folyamatosan hullik ki aki nem bírja, aki gyenge.


Én nagyon szeretem a fősulit, mert családias hangulatú, a tanárok névről ismernek minden diákot, nagyon segítőkészek, és igenis jól adják le az anyagot.

Sok nagy ember tanít ám itt..


Neked is csak azt tudom javasolni, hogy hallgatók véleményét kérd ki, vedd fel velük a kapcsolatot, akár FB-on, akár a sulin keresztül, és ne a gyakorikérdésekre alapozz.

Mert egy BGF hírnévhez hasonlítani alap, hogy nem lehet a sulit (bár tapasztalatból mondom, hogy sok egyes területeken bizony jobb ez az intézmény annál, és, most biztos, hogy le fognak páran hurrogni...);

de csak azért, mert "fura neve van", mert az "EDUTUS" név nem olyan ismert, mint a "MÜTF", nem kéne lehurrogni. A gyakori kérdéseken menő "mindent lejáratok, ami nem az én sulim" hozzáállás meg förtelmes - és itt nem az előttem szólóra gondolok, hanem sok kérdésnél a válaszokra.. Nagy kár.

2014. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!