Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki készül emelt német érettség...

Ki készül emelt német érettségire? Hogy készültök?

Figyelt kérdés

Közben ha lenne valakinek együtt készülni vagy csak tapasztalatot cserélni, szívesen fogadom.


Köszönöm a válaszokat


2013. dec. 20. 12:11
 1/1 anonim válasza:

SZia! Én idén tavasszal megyek emelt németezni, amúgy minden másbol is most érettségizem:)) Múlt évben csináltam meg közép szinten, az 92%os lett. Borzasztóan félek tőle, de felsőoktatáshoz kell emelt, és mindenképp meg is akartam csinálni, de elég fosatós:D Én kinyomtattam 2005-2013ig minden emelt érettségit németből (az októberit és a májusit is) azt végigcsinálom, hetente egyszer járok tanárhoz, aki kijavítja, (az esszéimet legfőképp) illetve emeltre dolgozunk ki az iskolában hülyébb témakörökent, mint pl: természetgyógyászat, katasztrófák, tatto, stb... Amik középszinten nem voltak. Mindenről kell átlagosan beszélni, én ettől féleg a legjobban.

Te hogy állsz vele? :)


K.

2014. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!