Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Készül valaki októberben...

Készül valaki októberben szuperintenzív német nyelvtanfolyamra? Ha igen, melyik sulit választottad és miért?

Figyelt kérdés

Én két nyelviskolát találtam, amiről úgy gondolom, hogy jó lehet. Az Euro és a Peregrinus. Viszont még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen a kettő közül.

A honlapjukon olvasott infók alapján egyik sem tűnik jobbnak a másiknál. Mintha direkt egymás ellen játszanának. Az áraik kb. egyformák, mindkettőnél lehet részletfizetést is kérni, és ugyanúgy középfokra készít fel heti 20 órában 4 hónapon keresztül. Mindkét suli indít délelőtti és délutáni csoportot is, és majdnem ugyanabban az időben kezdődnek (okt. 19., okt. 26). (Nehogy már a türelmetlenségemre foghassam, ha végre döntök!) :) A végén már odáig jutottam, hogy azt is figyelembe vettem, hogy melyik van közelebb. De egyiknél 40 percet vesz igénybe az utazás, a másiknál meg 37-et!


Egyszerűen nem tudok több szempontot, ami alapján rangsorolhatnék. Jó lenne tudni, hogy milyenek a tanárok, de ez a lehető legszubjektívebb dolog. Mert, ami másnak nem jött be, az nekem lehet még jó, és persze fordítva is igaz.

Egy ilyen helyzetben végül is mi alapján lehet dönteni? Menjek el mind a két suliba, és ahol az első benyomás pozitívabb, oda jelentkezzem?

Ti mit tanácsoltok?


2009. okt. 7. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyikbe mentél?
2015. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyik tankönyvet veszik -
2015. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ÖSD is jó lett volna -
2015. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!