Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnok, Széchenyi István...

Szolnok, Széchenyi István Gimnázium. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy nagyon szerettek odajárni. Viszont nekem anya azt mondja, hogy nem szeretné ha ide jönnék mert "gyenge" és nem jó. Szerintetek milyen?
2009. nov. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én szolnoki vagyok, legelsőnek oda jelentkeztem, de végül Tiszaföldvárra vettek fel :D

Jó suli szerintem, sőt, van sok lehetőség, csak van némely tantárgy, amit úgy alapoznak, mintha a legokosabb gyerekek járnának oda, pedig a legtöbb tuti protis.

Szerintem nem gyenge, hanem csak átlagos. ^^

2009. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én Újszászi vagyok most 7. es de én oda szeretnék menni ien rajz tagozatosnak:) nekem eddig b.nők akik oda mentek csak jót tudtak róla mondani és meg szeretnek oda járni szerintem sem gyenge csak egy átlagos nem varga meg versegy de sztem jó:)
2009. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

egy rakás szar.

a tanárokról inkább ne is mondjak semmit....

egyébként közel sem gyenge.

2010. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jujj hát én oda járok három éve...hát No Comment

Az én osztályom kapta a suli legrosszabb tanárát osztályfőnöknek (szegényke hülye és magában beszél) és am nem gyenge suli és szeretek oda járni mert azért jó arcok is vannak ott pl a legfiatalabb rajztanár vagy a fizika tanár :D:D

2010. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sp+Robibá:DD:D
2011. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utóbbi az ofóm :D
2011. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!