Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a legjobb beilleszkedési...

Mik a legjobb beilleszkedési módszerek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olvastam már sok fajta dolgot a középiskolás beilleszkedésekről,hogy sok félt tőle,aztán mégis sok barátja lett a középiskolában..jövőre én is középiskolás leszek,és hát én is félek,mint minden normális 8.-as tanuló..mégis hogyan és milyen témákkal kezdeményezzek beszélgetést mondjuk a gólyatáborban,az évnyitón??Vgay egyáltalán az első hét..hogyan telt nektek??Írjátok le a történeteiteket,ez is hasznos számomra.Köszönöm a válaszokat!:D
2009. nov. 25. 20:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Írjatok S.O.S.!!
2009. nov. 25. 20:41
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Még most jelentkezz át gimnáziumba, és végezz főiskolát utánna vagy egyetemet ha nem akarsz munkanélküli lenni 6-8 év múlva, vagy ha nem akarsz valami nagyon xar állásba minimálbérért dolgozni esetleg 10-20 ezer forinttal több pénzért mint a minimálbér..



Mellesleg ne a beilleszkedéssel foglalkozz, hanem tanulj!! Ha még marad fölös energiád meg időd akkor sportolj, ha pedig oylan a suli hogy bejárni sem érdemes akkor jelentkezz át egy normálisba!!!


Nem érdemes valahova bejárni csak melegedni..

Hosszú távon nem kifizetődő...


A mai világban eredmények kellenek, puszira nem adnak semmit, az érettségi meg a szakma manapság meg már senkit sem érdekel, a legutolsó hülyének is van mindekettő...

2009. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Igenis törődjön a beilleszkedéssel, mert ku.rvára baszhatod ha tanulsz, de nem tudsz beilleszkedni !!! Ha magadnak való maradsz az iskolában, mindenki utálni fog, és olyan környezetben az élettől is elmegy a kedved, és egy kiközösített tanulóként szinte lehetetlen jól teljesíteni
2009. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
DE ÉN MÉG MINDIG ARRA VOLNÉK KÍVÁNCSI,HOGY EZT TI HOGYAN CSINÁLTÁTOK??ILLETVE MILYEN MÓDSZEREKET ISMERTEK??
2009. nov. 26. 13:31
 5/9 A kérdező kommentje:
és egyetlen hasznos választ sem kaptam.:S
2009. nov. 26. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem erre nincs módszer. Add önmagad, és barátkozz az ellentétes neműekkel is :)
2009. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg, hogy magadat add, és beszélgess a többiekkel, ki honnan jött, mi a hobbija, mit sportol, hova ját moziba, milye filmet látott, stb. Én a két legjobb barátnőmet az első heteken szereztem: a gimiben az évnyitón egymás mellé álltunk, várakozás köben beszélgetni kezdtünk és azóta ő az egyik legjobb barátnőm, a másik legjobb az egyetemi tanulmányaim első hetében: azonos szakra járt és már a pénteki napra teljesen kiborult, akkor találkoztunk a folyósón és megvigasztaltam, segítettem neki, és ennek már lassan 8 éve...

Úgyhogy kezd el beszélgetni és ha elsőre kifogsz egy kevésbé értelmes embert :) hát marad ott még vagy 30 másik. NYUGI!!

2009. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tubarózsa ***** válasza:

szia!

én mikor a szakközépbe mentem, nagyon féltem h nem lesznek barátaim. jött a gólyatábor, vonattal mentünk nagyon féltem, haza is akartam menni, de a vonaton elkezdtünk beszélgetni egy lányal, és már minden jó volt. a gólyatáborba is nagyon jóba lett mindenki mindenkivel és még maradtunk volna, és hát jött a szerelem is. (igaz csak 3hétig). 1év végén összejöttem az oszt.társammal is akivel 2évig együtt is voltunk.:)

egyszerűen csak érezd jól magad és ad ön magad!

meglátod, jó lesz ;)

2009. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen;)mindenkinek...
2009. dec. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!