Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgaidőszak! Ennyi még belefér?

Vizsgaidőszak! Ennyi még belefér?

Figyelt kérdés

Két vizsgám lesz. 10.-e, és 17.-e. (január)

Ma kezdtem el tanulni. Eddig szorgalmi időszak volt, ünnepekben nem akartam. Annyi még a kérdésem, hogy szerintetek a barátaimmal el tudok menni szilveszterezni? :/ Természetesen megpróbálom magam nem kiütni, hogy azért január 1.jén, délután még tudjak tanulni. :D


Vagy ti hogy szoktátok, mennyi idő kell nektek? A szilveszterezést ki szoktátok hagyni? Bocsii, még kezdő vagyok. :D


2013. dec. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vizsga? Pff :D Nekem 8 vizsgám van összesen most, abból maradt 4 januárra. És nem tanulok Szilveszterkor.
2013. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úúú, az komoly. :D Nekem kettőből sikerült megajánlottot kapnom, egyből meg nem mehetek vizsgázni..Így maradt kettő. :D
2013. dec. 26. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
3x is megtanulod a tananyagot még vizsga előtt nyugi.
2013. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úristen, ez elég lightos.. nem kell aggódnod, simán megtanulod.. még akkor is, ha 10.-ig csak az első vizsgára készülsz, utána 6 nap alatt akármit meg lehet tanulni basszus.. nekem januárban két hét alatt 5 vizsgám lesz, én tanulok szilveszterkor is.
2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 reptoid ***** válasza:
100%

Na jó, igazából ez teljesen relatív, hogy most a 2 vizsga az sok vagy kevés. Harmadév végéig nekem szerintem 3 vizsgámnál több egyszer sem volt, de néha így is majdnem kevés volt rájuk a vizsgaidőszak.

Más szakokon simán kell 8 vizsgát is tenni egy vizsgaidőszakban, de sanszos, hogy nem is kell 2-3 hetet tanulni 1-re.


Szóval ezt így vakon elég nehéz megmondani.

2013. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég, sok sikert! :)
2013. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor szilveszterkor berúgok! :D
2013. dec. 26. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!