Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai tanár szeretnék...

Középiskolai tanár szeretnék lenni, milyen párosítást javasolnátok?

Figyelt kérdés
Történelem, földrajz, matematika és informatika az a 4 tantárgy, ami megy, és szívesen is tanítanám a jövőben. Ti fizetés és elhelyezkedés alapján milyen párosítást ajánlanátok? Jelenleg a matek-infó a preferált.

2013. dec. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Matek az egy biztos pont,azzal halálra lehet magad keresni is.

Matek tanár mindig kelleni fog,akár magántanárként is elég biztos megélhetést nyújt ha értesz a tanításhoz.

Infóval elég jó párosítás,mivel kell az infóhoz a matek is,és elég szép karriert lehet ezekkel befutni.

Iskolai tanításhoz ha nincs is kedved,magántanárt mindenképpen ajánlom,nem egy ismerősöm él királyi életet azzal hogy csak otthon oktat matekot.

2013. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld.:)
2013. dec. 27. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Matek-infó, azzal vagy a legpiacképesebb, ha mégis dobbantani kell. Töritanárként bárki beléd törölheti a bakancsát, és kénytelen vagy tűrni.
2013. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én matek-fizika szakos tanár vagyok.

Az legyen a legutolsó gondolatod, hogy tanárnak mész!

Pláne matek és infó ismeretekkel eszedbed ne jusson!

Menj matek szakra, aztán szakosodj vmi elemzőnek, banki matekosnak, vagy ilyesmi. Több tanítványomat sikerült már lebeszélnem a tanárságról, hidd el, minden jobb ennél!

És egyre sz4rabb lesz, hogy elnézem...

2013. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyere informatikusnak, ne infotanárnak.

Hatalmas a kereslet ránk és ha egy normális egyetemen végzed (BME, OE), akkor szép kezdofizetést vihetsz haza (200 felett netto). Viszont ehhez jonak kell lenned.

2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam ezen, de ha jól emlékszem ezekre (természetsen érhető) emelt szintű érettségi kell, ha esetleg az infón gondolkozok akkor inkább tényleg menj el ez infós szakra :) bár gondolom már felmerült benned és emberekkel szeretnél foglalni, tehát ami érdekes az a töri/földrajz, informatika az hasznos a mindennapi életben is, de pl a matektanárjaim akik már legalább 20 éve benne vannak és középiskolai tanárok már nagyon megunták a tananyagot, mert hát ott egy egyetemi szinthez képest semmi, kivétel ha faktos vagy. Ráadásul sok gyerkőc utálja a matekot :D
2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!