Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a Szolnoki Tiszapar...

Felvesznek a Szolnoki Tiszaparti Gimibe?

Figyelt kérdés
Nos a Tiszaparti giminek a honlapján fenn van, hogy hogy kell kiszámolni a jegyeim alapján kapott pontokat, és a 100-ból kb 70 pontot vinnék a jegyeim alapján. Aztán még gyakoroltam is régebbi felvételis lapokat töltöttem ki,a matek az úgy átlagba mindig 25 pont volt, a magyar meg 40... Szóval kb 200/140 ponttal felvennének oda? amúgy a társadalomtudomány szakra szeretnék menni. :) ha odajártok, vagy ha van jó tanácsotok,tippetek akkor lécci írjátok meg:-) előre is köszii 14L

2013. dec. 30. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy idén hogy van azt már sajnos nem tudom :( Én egy pár éve érettségiztem ott, pont társadalomtudományi osztályon, és nagyon jó volt. Szurkolok neked, és ha van kérdésed, akkor írhatsz is nekem.

Bocsánat, hogy magára a kérdésedre nem tudtam válaszolni, csak nagyon megörültem, hogy a gimim nevét olvastam itt a GYK-n.

2013. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

juuuj tavaly előtt azt jelöltem másodiknak és első voltam a rangsorban,de végül vargás lettem:D egyébként igen,fel fognak venni,tuti..egyik osztálytársam is kb ennyi ponttal ment és még az ennél kevesebbel menőket is felveszik:D

irj privit ha akarsz 15,5/L

2014. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem felvesznek:D

Én is tiszapartis vagyok és idén érettségizek és én is társadalomtudományi osztályba járok:D

2014. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végül felvettek? Idén én is oda jelentkeztem, és kb. ugyanennyi pontom lett.
2015. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!