Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikát Eltén vagy...

Zotya112 kérdése:

Anglisztikát Eltén vagy Pázmányon Péter egyetemen jobb tanulni?

Figyelt kérdés
Az Eltére magasabb volt a ponthatár és nagyobb volt a keretszám, a Pázmányra kevesebb pont kellett és lényegesen kisebb volt a keretszám. Mi a különbség a két egyetem a közt? A Pázmányon hitéleti dolgokban is részt kell amúgy venni?

2014. jan. 2. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A Pázmányon van 4 db hitélettel kapcsolatos tárgy, ami általánosan kötelező, minden félévben meghirdetik őket és kötelező teljesíteni mindenkinek. Nem nehezek és ezenkívül semmi egyéb hittel kapcsolatos dolog nem kötelező. Anglisztika szerintem mindkét helyen színvonalas, bár őszintén nem tudom mik lehetnek a különbségek.
2014. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Pázmány előnye, hogy sokkal kisebbek a csoportok, így elég családias, az oktatók szinte mindenkit ismernek név szerint. Mellékesen szerintem a Pázmány ezerszer gyönyörűbb. :D
2014. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az angolszak valahol Pilicsabán van nem?
2014. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még jó az SZTE is anglisztika szempontból-
2014. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis mindegy, hol tanulod
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!