Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumokba (budapest...

Melyik gimnáziumokba (budapesten) fogadják el azt ha valaki más? És oda bekerülnék? 4,3-as átlag tavaly és idén is és olyan 60-70 pontos felvételit tervezek! Tudtok írni ilyen sulikat?

Figyelt kérdés
Fent kb mindent leírtam

2014. jan. 2. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

Mit takar az, hogy más?

2014. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izééé! Te buzzzzA-E VAGY? Esetleg cigo?
2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen iskola. Jó közösséget kell kifogni, és nem kell reklámozni a 'másságodat', akkor nagyobb az esélye, hogy békénhagynak.
2014. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, homoszexuális vagy? Amíg ilyen homályosan próbálod körülírni, és nem mered egyenesen kimondani, addig sehol nem fogadják el. Először magadat kell elfogadni hozzá, és egyértelműen beszélni.
2014. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem feltétlen homoszexualitásra érthette a kérdező, hogy valaki más... De akkor is mi van, ha meleg? Semmi, a fiúkat szereti, de attól még ugyanolyan srác, mint a többi. Sőt! Sokkal értékesebb, mivel hatalmas lelki ereje van, 14 évesen felismerte, hogy Ő nem olyan, mint a többi gyerek, de Ő elfogadja magát. Manapság hány ilyen gyerekkel lehet találkozni? Eggyel sem.


4,3-as átlaggal jó esélyed van a Leövey Klára Gimnáziumba és a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba. Mindkettő nagyon jó suli, de én mégis a Leöveybe mennék a helyedben.;) Viszont ne vedd biztosra, hogy 60-70 pontod lesz. Én tavaly felvételiztem, egy lány az osztályomban kitűnő volt, azt hitte, lazán lesz 70-80 pontos írásbelije... 48 pontos lett neki. :P


És mégegyszer: Semmi gáz nincs abban, ha meleg vagy!:)))


15/F

2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm legutolsó válaszoló :) én is leöveyt kedvelem inkább mint a rákóczit!
2014. jan. 5. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Szerintem sincs semmi baj a mássággal, csak sajnos a környezetemben látom hogy nem mindenki fogja fel.

A Leöveyt és is ajánlom!

2014. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!