Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki segítene nekem, hogy ilyen...

Ki segítene nekem, hogy ilyen esetben mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék felvételizni és ugye meg kell jelölni egy természettudományos tantárgyat. Utolsó év előtti és utolsó év végi eredmény jegyet kellene feltüntetni, csakhogy amit én utolsó két évben tanultam természettudományi tantárgy, az biológia volt, viszont abból én elég rossz voltam, így tehát egy nem természettudományi tárgyat szeretnék megjelölni, amiből sokkal jobb voltam. Viszont a feltöltendő dokumentumok között van olyan hogy nyilatkozzak arról, hogy egyáltalán nem tanultam semmi term.tudománytárgyat. A helyzet az hogy tanultam, több félét is, de nem sikerültek jól. Informatikát szeretnék helyettük megjelölni, de folyton kiírja, hogy töltsek ki egy nyilatkozati lapot, amin azt állítom, hogy nem tanultam ilyen tantárgyat. Hogyan tüntessem fel e-felvételin, hogy nekem az informatika lenne a jobb és nem a biológia? Hogy magyarázzam meg ott? Ilyen opciót nem találtam

Légyszíves segítsetek ha tudtok. Előre is köszönöm.



2014. jan. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem az utolsó két évben tanult term.tud.-os tárgyról van szó, hanem ezen tárgyak /biológia, fizika, kémia vagy földrajz/valamelyikének 2 utolsó tanult évének eredményéről.

Pl. ha fizikát 9.10.11. osztályban tanultál, akkor a 10. és 11. osztályos eredmény kell, ha földrajzot 9. és 10. osztályban tanultál, akkor értelemszerűen a 9. és 10. osztályos jegy kell.

Informatikát nem írhatsz be.

2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg? :D ohh, köszi szépen.
2014. jan. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!