Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UPC gondok! Ilyen esetben mi...

UPC gondok! Ilyen esetben mi a teendőm?

Figyelt kérdés

1 éves hűségszerződést kötöttem velük, ez márciusban le is járt volna minden gond nélkül, csak sajnos nem úsztam meg gondok nélkül. Szóval...februárban hívtak a UPC-től, hogy megszeretném-e hosszabítani velük a márciusban lejáró szerződést, mondtam átgondolom és majd jelzek valamilyen módon. írtam nekik levelet, hogy módosul a lakcímem, mert onnan elköltözöm és nem szeretném a hosszabítást, de tudtam, hogy még 1 csekket küldeniük kell. Kaptam is választ, hogy rögzítették az új címet. Azóta az ők nyilvántartásuk szerint kb 60000 forint elmaradásom volt és azt mondták, hogy én nem mondtam le. Viszont nekem megvan email-ben a lemondásom és az ők válaszuk is + azt még valahogyan elfogadnám, hogy valami történt és nem kapták meg a levelem, de akkor az új címem sem kellett volna megkapják. Tehát szándékosan nem akarták észrevenni. Én meg februártól nem is lakom azon a helyen ahová a szerződésem szólt.

Sajnálom, ha összevissza írtam, de nagyon mérges vagyok, sok szemétséget olvastam róluk, hát most magamon is érzem.

Sajnos családi gondok miatt külföldön is vagyok, szóval bemenni sem tudok hozzájuk csak ha hazajöttem. Megjegyzem februártól még 2-szer írtam email-ben, hogy hiába küldözgetik a számlát én lemondtam, a lemondásra meg semmi reakció...



2013. júl. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
köcs*gök. csak ennyit tudok mondani. Én is rühellem őket. És fel is készültem már az újabb háborúra velük mert úgy alakult hogy hűségidőn belül kell lemondanom a szolgáltatást. Előre tartok tőle hogy mit fognak rámverni ezért...
2013. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen előfizetésed volt, net, tv, vagy valami csomag? Csak amiatt kérdezem, hogy kellett-e volna bármit visszaadnod a upc-nek miután bontották a szerződésed. Illetve én nem vagyok biztos benne, hogy emailben lehet bontani szerződést, szerintem személyesen kellett volna bemenned.
2013. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csomag volt. Az az érdekes, hogy akkor amikor megírtam nekik levélben, hogy nem hosszabítom meg a szerződést akkor kellett volna írniuk, hogy ezt személyesen vagy telefonon kell. Akárhányszor ezt leírtam nekik figyelmen kívül hagyták szándékosan, mert nagyon szemetek.
2013. aug. 1. 14:47
 4/4 anonim válasza:
Valóban szemetek :) De szerintem te sem jól jártál el. Ha lejár a hűségidőd és hívnak, hogy megakarod-e hosszabbítani az csak egy kérdés. Ha azt mondod köszi, nem, akkor ugyanúgy maradsz előfizető, csak hűség nélküli szerződéses viszonyod lesz velük. Tehát te ennyit csináltál, ha jól vettem ki a szavaidból, nem akartál hűséget írni alá. Viszont ez sajnos nem egyenlő azzal, hogy te visszamondod a szerződést! Amit küldtél emailt annak sok értelme nem volt, tudomásul vették, hogy nem akarsz aktuális csomagajánlatok közül választani és aláírni hűséget, hanem maradsz tovább az eddigi csomagod árainál. Érted?
2013. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!